سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينماي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

 

   تبلیغات وبسایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 

منوي اصلي سايت

تبلیغات در سامانه اطلاعات سینماها (ای نتورک)

تبلیغات در سامانه اطلاعات سینماها (ای نتورک)

تبلیغات در سامانه اطلاعات سینماها (ای نتورک)

بازگشت به صفحه اصلي اخبار

بازگشت

   متن خبر:

نامه سرگشاده شورایعالی تهیه‌کنندگان به دادستان تهران

بهترین فیلم ایرانی از بهترین فیلم خارجی بهتر است. امام خمینی(ره)

با حکم شما آنچه در عمل نصیب مملکت می‌شود این است که سارقان همچنان آزادند که با گردش مالی صدها میلیاردی مخاطبان، ده ‌ها میلیون ایرانی را جذب بازار سیاه کالاهای فرهنگی خود کنند. به گزارش خبرگزاری فارس، نامه سرگشاده شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران به دادستان تهران که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است به شرح ذیل آمده است:

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

بهترین فیلم ایرانی از بهترین فیلم خارجی بهتر است. امام خمینی (ره)

دادستان محترم

ما مدعی هستیم شعار بنیادین، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، در سینمای ایران تعیین پیدا کرده است. ما تنها سینمای جهان هستیم که مستقل و متکی بر منابع داخلی و با خلاقیت و خون جگر خوردن سه نسل از سینماگران در جهان امروز سر بلندیم.

ما تنها سینمای جهانیم که فارغ از چند و چون های بی شمار فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، همگی در احترام به اصل آزادی، به قدر وسع و توان خود کوشیده ایم.

ما تنها سینمای جهانیم که با در پیش گرفتن سیاست اتکاء به تماشاگران ایرانی و مشتاقان فرهنگ کشورمان «جمهور » مخاطبان را مشتاقانه به تماشا فرا خوانده ایم.

ما تنها سینمای جهان هستیم، تاکید می‌کنیم تنها سینمای جهان هستیم که مطابق عرف اجتماعی و در چهارچوب قواعد جمهوری اسلامی عمل می‌کنیم و با پرهیز از کلیشه‌های رایج در بازار سینمای دنیا فیلم می‌سازیم، فیلمی که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه ساخت و نمایش دارد.

دادستان ارجمند

با حکم شما آنچه در عمل نصیب مملکت و فرهنگ و سینمای ایران می شود این است که سارقان و قاچاقچیان همچنان آزادند که با گردش مالی صدها میلیاردی مخاطبان، ده ها میلیون ایرانی را جذب بازار سیاه کالاهای فرهنگی خود کنند، ماهواره ها همچنان به غارت کالاهای فرهنگی تولید شده در داخل و تاراج مخاطبان ایرانی مشغول باشند اما فیلم و محصول ایرانی اجازه نداشته باشد از تبلیغات فراگیر استفاده کند .

یعنی همچنان اکثریتی از مردم ایران در شبانه روز ساعت ها پای ماهواره بنشینند و انواع و اقسام برنامه و فیلم و سریال عثمانی، هندی، کره ای، ژاپنی و چینی و اروپایی و امریکایی را که برای تمام گروه های سنی پخش می شود تماشا کنند و از بازار سیاه ویدیوی خانگی با فراغ بال خرید کنند، ولی ساعاتی بیشتر از پای این بساط برنخیزند و به تماشای فیلم ایرانی نروند.

این تصویری واقعی از وضع موجود بازار کالاهای فرهنگی کشور و تائید حکم شما بر آن است. و باز این یعنی تاخت و تاز خارجی‌ها در ایران آزاد و میسر و حضور و مقابله ایرانی‌ها ممنوع و ناممکن است. حتماً مقصود شما از صدور حکم مزبور این توابع و آثار نبوده و متأسفانه پیداست این عمل با کارشناسی لازم صورت نگرفته است. بر این باوریم که تجدید نظر در حکم شما فرصتی است تا با همیاری و همفکری با یکدیگر در گسترش مخاطبان آثار ایرانی و ترویج فرهنگ ایرانی - اسلامی به یمن رویکرد درون ‌زا همراهی کنیم.

پیش از این رئیس دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل تخلف قانونی برخی سینماگران در سپردن تبلیغات خود به شبکه های معاند ماهواره‌ای اقدام به احضار و چند مورد تذکر نموده بود و مقرر نموده بود فیلم های متخلف از این پس در اکران خود باید پاسخگوی موارد قانونی بوده و با تخلف آنان برخورد خواهد شد.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 23 خرداد ماه 1395

 

 

   تبلیغات وبسایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 
 
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات سالن هاي سينماي كشور به تفکیک استان
ثبت و رفع نقص اطلاعات و مشخصات سینماها
طراحی و راه اندازی وب سایت

 

 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.                                        پشتيباني فني، مشاوره برای طراحی سایت: 2644 834 0910
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي «دسته جدا» می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved © | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir