سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

قیمت شناور بلیت سینماها برای سال 94 اعلام شد

قیمت بلیت سینماها برای سال آینده مشخص شد

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با ایسنا، قیمت بلیت سینماها در سال آینده را اعلام کرد و از جایگزینی سینما فرهنگ به عنوان یکی از سالن‌ های هنر و تجربه به جای سینما آزادی خبر داد.

وی توضیح داد: از اول فروردین آینده، قیمت بلیت سینماهای مدرن در روزهای پنج ‌شنبه و جمعه؛ 8 هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه 7 هزار تومان و بلیت نیم بها 4 هزار تومان می‌شود، قیمت بلیت سینماهای ممتاز نیز روزهای پنج‌شنبه و جمعه 6 هزار و 500 تومان، شنبه تا چهارشنبه 6 هزار تومان و نیم بها 3 هزار و 500 تومان خواهد بود.

به گفته او، قیمت بلیت سینماهای درجه یک، روزهای پنج‌شنبه و جمعه 5 هزار و 500 تومان، شنبه تا چهارشنبه 5 هزار تومان و نیم بها 3 هزار تومان می‌شود. همچنان که قیمت بلیت سینماهای درجه 2 در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 4 هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه 3 هزار تومان و نیم بها 2 هزار تومان خواهد شد.

فرجی یادآور شد: این قیمت ‌ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و قیمت بلیت ‌ها همچنان روزهای سه‌ شنبه نیم بها خواهد بود. به گفته او، فیلم روباه ساخته بهروز افخمی آخرین فیلم اکران نوروزی است که از روز چهارشنبه 27 اسفند ماه نمایش آن آغاز می‌شود. ضمن اینکه از این پس پردیس سینمای آزادی از گروه هنر و تجربه خارج می‌شود و یکی از سالن‌های سینما فرهنگ به این گروه اختصاص پیدا می‌کند. بر همین اساس در اولین جلسه شورای صنفی نمایش در سال جدید، برای جایگزینی سرگروهی سینما فرهنگ تصمیم‌گیری می‌شود.

فرجی با اشاره به افزایش فروش سینماها در سال جاری به ایسنا، گفت: امسال 60 تا 100 درصد افزایش بهاء در تهران و شهرهای دیگر را داشتیم و پنج سالن پردیس آزادی، کوروش، هویزه مشهد، پردیس‌ های ملت و زندگی پرفروش‌ ترین مجموعه‌ های سینمایی امسال بودند. به گفته او، آیین نامه جدید شورای صنفی نمایش سال آینده تدوین می‌شود.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 23 اسفند ماه 1393

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir