سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

سال درخشان کمپانی برادران وارنر در گیشه اکران جهانی

از فیلم لگو، تا در میان ستارگان و هابیت

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد سالی درخشان را در زمینه باکس آفیس جهانی پشت سر گذاشته است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ددلاین، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد در سال 2014 با فروش 3.17 میلیارد دلاری، از موفقیت سال 2013 نیز فراتر رفته است. فروش این کمپانی در سال 2013 برابر با 3.14 میلیارد دلار بود و این کمپانی در سال 2014 یک درصد از سال قبل فراتر رفت.

انجمن سینماداران ایران

یکی از عوامل این موفقیت فیلم بین ستاره ای بود که با فروش 472 میلیون دلاری در بازار جهانی به کارگردانی کریستوفر نولان تنها در کره جنوبی 74 میلیون دلار فروش کرد.

دومین موفقیت این کمپانی در سال 2014 اکران فیلم هابیت: نبرد پنج ارتش بود که با فروش 446 میلیون دلاری در بازار جهانی، هنوز به فروش بیشتر چشم دارد، چون از اکران آن در چین مدت زیادی نمی گذرد. گودزیلا دیگر فیلم این کمپانی بود که با فروش 328 میلیون دلاری اش در بازار جهانی، به موفقیت این کمپانی کمک کرد. فیلم پرفروش بعدی این کمپانی لبه فردا بود که با فروش 269 میلیون دلاری اش در بازار جهانی خیلی فراتر از فروش داخلی‌ اش که 100.2 میلیون دلار بود رفت. فیلم لگو دیگر فیلم این کمپانی بود که 211 میلیون دلار در بازار جهانی فروش کرد و فیلم پرفروش شماره یک در بریتانیا شد. همه این فیلم ‌ها در شمار 20 فیلم پر فروش سال 2014 در بازار جهانی فیلم جای داشتند.

علاوه بر این کمپانی برادران وارنر فیلم های پرفروش دیگری هم داشت که هابیت: ویرانی اسماگ با فروش 269 میلیون دلار و 300: ظهور یک امپراتوری با فروش 231 میلیون دلار از جمله آنها بودند. این ارقام جدای از فروش این فیلم‌ها در بازار داخلی آمریکا است.

این کمپانی فیلم هایی برای بازار غیرآمریکایی هم ساخته که فیلم آرژانتینی قصه ‌های وحشی که نامزد اسکار فیلم خارجی است از جمله آنهاست.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 19 دی ماه 1393

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir