سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

اعضای شورای عالی سینمای ایران با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند

معرفی اعضای جدید شورای عالی سینما

اعضای شورای عالی سینمای ایران با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند. بر اساس آنچه روابط عمومی سازمان سینمایی منتشر کرده است، مسعود جعفری جوزانی، خسرو سینایی، پرویز پرستویی، منوچهر محمدی، احمدرضا درویش، سیدرضا میرکریمی و فرهاد توحیدی به عنوان اعضای جدید شورای عالی سینمای ایران از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی حکم خود را دریافت کردند که فرهاد توحیدی و سیدرضا میرکریمی به نمایندگی از خانه سینما در شورای یاد شده حضور دارند. در متن حکم وزیر به اعضای شورای عالی سینمای ایران آمده است:

نظر به دانش، تجربه و جایگاه رفیع جنابعالی در میان اصحاب سینمای کشور و به استناد مصوبه 163934/42175 هیأت محترم وزیران، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان عضو شورای عالی سینمای ایران منصوب می شوید.

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

سینمای افتخار آفرین کشورمان نماد ارزش های اسلامی و ایرانی است و چشم امید صاحبان اندیشه های ناب و اصیل جهان، بدان دوخته شده است. در فضای سرشار از امید کنونی، شورای عالی سینما می تواند منشاء ایجاد عزم و اراده ملی برای ارتقای این هنر ارزشمند و حل مشکلات و چالش های پیش رو باشد. موفقیت روز افزون جناب عالی را در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین از خداوند متعال خواستارم.

همچنین علی جنتی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ایران (داوود میرباقری، مسعود جعفری جوزانی، احمد نجفی، جمال شورجه، مسعود ده نمکی و محسن علی اکبری) تشکر کرد. به گزارش ایسنا، از اعضای دور اول شورای عالی سینما، مسعود جعفری جوزانی تنها فردی است که برای دو سال آینده در این شورا باقی خواهد ماند. شورای عالی سینما در دوره گذشته مصوبات فراوانی برای زیرساخت ها و رونق گیشه سینماها داشت که بخش عمده ای از آن ها به دلیل آنچه مسائل و مشکلات اقتصادی عنوان می شد، اجرایی نشد.

منبع خبر: بانی فیلم آنلاین
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 23 فروردین ماه 1393

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir