سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

Information Of Iranian Cinema Halls Owners

   
   
   

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

اکران دو فیلم چ و طبقه حساس قطعی است

خبرهای رسمی و غیررسمی از اکران نوروزی!

بانی فیلم آنلاین: هشت فیلم به عنوان گزینه‌ های واجد شرایط برای اکران نوروزی از سوی وزارت ارشاد اعلام شدند، البته قطعاً با توجه به تعداد سرگروه های سینمایی، 5 فیلم برای اکران نوروزی انتخاب می‌شوند و به نظر می ‌رسد تاکنون اکران دو فیلم چ و طبقه حساس قطعی شده است.

علی سرتیپی، مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران، در گفتگو با ایسنا، از اکران فیلم چ به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌ کیا درنوروز خبر داد و گفت: برای اکران این فیلم به سرگروهی سینما آزادی در حال رایزنی هستیم.
وی همچنین درباره‌ فیلم کلاشینکف به کارگردانی سعید سهیلی هم بیان کرد: درباره این فیلم هنوز چیزی به طور دقیق مشخص نیست. سعید سهیلی در این ‌باره گفت: زمان اکران کلاشینکف خیلی برایم فرقی نمی‌کند که در نوروز باشد یا خیر، چون تصور می‌کنم به جز ماه مبارک رمضان،‌ این فیلم می‌تواند زمان‌ های خوبی برای نمایش داشته باشد.

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

او همچنین اضافه کرد: کلاشینکف برای اکران عمومی آماده است و حدود چهار دقیقه هم از آن کم شده است.
طبقه حساس به کارگردانی کمال تبریزی دیگر فیلم است که اکران آن در نوروز قطعی شده است. جواد نوروزبیگی در این‌ باره گفت: طبقه حساس به سرگروهی سینما استقلال به نمایش درخواهد آمد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری، هم درباره اکران فیلم فرشته‌ ها با هم می‌آیند به کارگردانی حامد محمدی،‌ توضیح داد: روز چهارشنبه جلسه نهایی را برای این فیلم برگزار خواهیم کرد تا درباره نمایش آن در نوروز تصمیم‌ گیری شود. او هم چنین افزود: در صورت تصمیم به اکران فرشته ‌ها با هم می‌آیند، سینماهای فرهنگ و آزادی دو گزینه حوزه هنری برای سرگروهی خواهند بود. روح الله حجازی هم که فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو را دو سال قبل ساخته هنوز موفق به نمایش آن نشده و امسال فیلمش جزو گزینه‌ های اکران نوروزی معرفی شده است. در میان دیگر گزینه ‌های نوروزی،‌ گفته‌ های ‌سازندگان فیلم آذر،‌ شهدخت ‌پرویز و دیگران حاکی از عدم تمایل آنها بر اکران این فیلم در نوروز است.

در این بین دو فیلم آرایش غلیظ و خط ویژه باقی می‌ماند که هنوز خبر موثقی درباره وضعیت اکران آن‌ها در نوروز اعلام نشده است.

منبع خبر: بانی فیلم آنلاین
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 05 اسفند ماه 1392

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir