سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

Information Of Iranian Cinema Halls Owners

   
   
   

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

خداحافظي با نصيري

مدیر جديد پردیس سینمایی ملت منصوب شد

 

طی حکمی از سوی سیدهادی منبتی، امیرعلی بشارتی به سمت مدیر پردیس سینما گالری ملت منصوب شد. سیدهادی منبتی در این حکم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسعود بانصیری در طول دوره مدیریت پیشین پردیس سینمایی ملت، خطاب به امیرعلی بشارتی آورده است:

با توجه به حُسن سابقه و تجربه‌ جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیر پردیس سینما گالری ملت منصوب می‌شوید. امید است با تکیه بر ایمان، دانش و تجربه با مشورت صاحب نظران و همکاران پیمودن این مسیرِ سخت، سریع‌ تر و آسان ‌تر شود.

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

امیرعلی بشارتی که کارشناسي ارشد مدیریت اجرایی را از دانشگاه ویکتوریاي کانادا دارد، سابقه‌ چندین سال فعالیت اجرایی در شهرداری تهران، شرکت تجارت بین‌الملل پارسینو و مهندسین مشاور طرح صنعت و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. وی تا سال 89 به مدت سه سال مدیریت مرکز همایش‌ های برج میلاد تهران را برعهده داشت.

منبع خبر: سينماپرس
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 9 تير ماه 1391

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.                       پشتيباني فني و مشاوره برای طراحی سایت: 2644 834 0910
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir